Modlitwa w drodze

2.0.0

Modlitwa w drodze to codzienne, oparte na Ewangelii, kilkunastominutowe rozważania modlitewne, w formie dźwiękowej i tekstowej. Proponowana modlitwa zakorzeniona jest w duchowości ignacjańskiej. Dzięki niej odkryjesz jak Słowo Boże, Biblia jest aktualna dla twojego życia. Oprócz modlitwy codziennej proponujemy także różaniec, rachunek sumienia i inne wartościowe treści.
Download APK
4.6/5 Votes: 6,317
Developer
Jesuit Apps
Updated
September 29, 2021
Size
768k
Version
2.0.0
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Download Modlitwa w drodze Apk for Android Latest Version. Modlitwa w drodze App Free Download in one click.

The description of Modlitwa w drodze app

Modlitwa w drodze to codzienne, oparte na Ewangelii, kilkunastominutowe rozważania modlitewne, w formie dźwiękowej i tekstowej. Proponowana modlitwa zakorzeniona jest w duchowości ignacjańskiej. Dzięki niej odkryjesz jak Słowo Boże, Biblia jest aktualna dla twojego życia. Oprócz modlitwy codziennej proponujemy także różaniec, rachunek sumienia i inne wartościowe treści.

Każde codzienne rozważanie składa się z fragmentu Pisma Świętego i kilku myśli komentarza, a także z odpowiednio dobranej muzyki, która przeplata modlitwę. Muzyka ma ci pomóc, byś podczas jej słuchania, mógł odnosić Słowo do swojego życia. Taka forma modlitwy ma pomóc odnaleźć Boga, który jest obecny w każdym momencie naszego życia. Modlić się to słuchać Pana Boga, mówić z Nim, a owoce wprowadzać w czyn.

Gdzie się modlić? Wszędzie! W drodze do szkoły, na studia, do pracy. Stojąc w korkach, jadąc tramwajem czy idąc pieszo – każde miejsce jest dobre, by odnaleźć Boga. Modlitwa w drodze to doskonały sposób na regularną modlitwę, dzięki której poznasz Boga, a w ten sposób i siebie samego.

Cechy:
– codzienna modlitwa na telefon!
– modlitwa w formie dźwiękowej i tekstowej
– twoja indywidualna baza ulubionych medytacji
– łatwy w obsłudze kalendarz
– możliwość udostępniania w mediach społecznościowych

Modlitwa w drodze może się stać twoją osobistą codzienną modlitwą, tak jak brewiarz, lub rozważaniem Ewangelii: ty decydujesz, czym jest ona dla ciebie. Autorami treści medytacji są ludzie świeccy, jezuici, siostry zakonne, klerycy. Odnajdywanie Boga we wszystkich rzeczach, czyli kontemplatywność w działaniu, jest głównym rysem jezuickiej duchowości. Nie ma jednak prawdziwej kontemplacji w życiu codziennym bez spotkania Jezusa w Jego Słowie.

Nasza propozycja modlitwy jest zachętą dla wszystkich – tych zaznajomionych z różnymi formami modlitwy, jak i tych niespecjalnie praktykujących. Dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z taką metodą modlitwy jest to okazja do poznania modlitwy kontemplacyjnej, która jest nieocenionym bogactwem chrześcijaństwa. Natomiast dla osób, które doświadczyły już Ćwiczeń Duchowych, może być to pomoc w podtrzymaniu praktyki codziennego kontaktu z Pismem Świętym.

A oto kilka wypowiedzi użytkowników aplikacji:

Majka:
Modlitwa w drodze towarzyszy mi w samochodzie – zamiast złościć się na korki, spędzam teraz czas dużo owocniej. W dni, w które zajmuję się domem, również korzystam z Waszych rozważań. Ta chwila modlitwy pomaga mi być lepszą mamą, lepiej wypełniać moje codzienne obowiązki. Przez konfrontację ze Słowem Bożym troszkę inaczej patrzę na moją hierarchię wartości i nabieram dystansu do tego, co wcześniej wydawało się problemem nie do przeskoczenia. Dziękuję Wam bardzo, wspieram modlitwą – i chwała Panu.

Jacek:
Modlitwę w drodze odkryłem przypadkowo, przeszukując aplikacje w telefonie. Kiedy włączyłem ją po raz pierwszy, ponad rok temu, oniemiałem. Od tego momentu słucham jej codziennie rano – podłączam telefon do zestawu głośnomówiącego w samochodzie i modlimy się razem z dziećmi w drodze do szkoły. To wspaniała aplikacja, która pomaga odkrywać Boga i naszą z Nim relację. Jest również wielkim wstępem do namiotu spotkania. A po takim poranku – świat jest weselszy, cieplejszy i człowiekowi radość w duszy gra 🙂 Rz 8,28 Wiemy też, że Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra, z tymi, którzy są powołani według [Jego] zamiaru. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Ania:
Na waszą stronę trafiłam przypadkiem jakiś czas temu. Bardzo Wam dziękuję, bo Bóg mówi do mnie codziennie przez te nagrania. Czasami, szczególnie, kiedy już nie mam siły na pewne rzeczy wystarczy, że posłucham fragmentu tej modlitwy i wszystko wydaje się łatwiejsze. I to naprawdę zadziwiające, kiedy codziennie trafiam właśnie na coś, co jest skierowane właśnie do mnie, co dotyczy problemu z jakim się akurat zmagam. Dziękuję za waszą ewangelizację. Dziękuję Panie Jezu za wszystkich, którzy przyczynili się do tego dzieła.

What’s New in Modlitwa w drodze Apk

– PWA
– Możliwość zapisu modlitw do moich ulubionych
– Możliwość zachowaj off-line – na później
– Możliwość udostępniania modlitw
– Szeroki opis modlitw, a także pozostałych stron w serwisie

Download Modlitwa w drodze Apk for Android

  • Click on “DOWNLOAD APK” Button.
  • You will Redirect to the Download Page.
  • Wait a few Seconds and Download Links appears
  • Click on Any Download Link
  • Yup, Your downloading is Started
  • Enjoy

How to install Modlitwa w drodze APK?

  • Download the Modlitwa w drodze APK File.
  • After Download Open it and press Install
  • Allow Unknown Source from Settings ( If Required ) 
  • Boom! Your app is installed.

FAQ – Frequently Asked Questions!

Q – What is APK?

Ans – APK is the Android application package file format used by the Android operating system, and a number of other Android-based operating systems for the distribution and installation of mobile apps, mobile games, and middleware. The program can be written in either Java or Kotlin.

Q –  What is ZIP Apk

Ans – ZIP is an archive file format that supports lossless data compression. A ZIP file may contain one or more files or directories that may have been compressed. In the Downloaded Zip file from our website, you will find the .apk file inside the zip file to install Apk in your Android.

Q – Is Downloading Modlitwa w drodze APK is Safe From APKNuts ?

Ans –  Yes, We extract the Original apk file from Google Play Store for Our users. So you can safely download Modlitwa w drodze app from our Apk Downloader website.

Conclusion 

We also added a short guide about How to download Modlitwa w drodze mobile app on the Download page. I hope it helps you a lot to get access to Modlitwa w drodze apk. For the latest version request or any support, comments down below we love to answer your questions and queries.

What's new

- PWA
- Możliwość zapisu modlitw do moich ulubionych
- Możliwość zachowaj off-line - na później
- Możliwość udostępniania modlitw
- Szeroki opis modlitw, a także pozostałych stron w serwisie

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *