Five o’clock

2.0

Five o'clock to nowoczesna i intuicyjna aplikacja dla smakoszy herbat, ułatwiająca zebranie i usystematyzowanie wiedzy na temat degustowanych herbat. Z pomocą NOTATNIKA użytkownicy zapiszą nazwę i typ wybranej herbaty, opiszą jej smak i wrażenia towarzyszące degustacji, załączą zdjęcie i przyznają ocenę (od 1 do 5 gwiazdek). Korzystając z MINUTNIKA odliczą czas parzenia herbaty przy określonej temperaturze, a z wiadomości na NEWS FEED dowiedzą się o aktualnych trendach i nowościach z Five o'clock.
Download APK
0/5 No votes
Developer
FIVE O'CLOCK 2018
Updated
December 19, 2019
Size
18M
Version
2.0
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Download Five o’clock Apk for Android Latest Version. Five o’clock App Free Download in one click.

The description of Five o’clock app

Five o’clock to nowoczesna i intuicyjna aplikacja dla smakoszy herbat, ułatwiająca zebranie i usystematyzowanie wiedzy na temat degustowanych herbat. Z pomocą NOTATNIKA użytkownicy zapiszą nazwę i typ wybranej herbaty, opiszą jej smak i wrażenia towarzyszące degustacji, załączą zdjęcie i przyznają ocenę (od 1 do 5 gwiazdek). Korzystając z MINUTNIKA odliczą czas parzenia herbaty przy określonej temperaturze, a z wiadomości na NEWS FEED dowiedzą się o aktualnych trendach i nowościach z Five o’clock.

Aplikacja mobilna posiada interfejs użytkownika dostosowujący się do rodzaju smartfona. Aplikacja może pracować pod kontrolą systemu Android lub iOS i dostępna w wersji bezpłatnej wyłącznie w polskiej wersji językowej.

System stworzony został przez firmę Five o’clock – sieć sklepów z wysokiej jakości herbatą i kawą, skupiający 22 salony stacjonarne i sklep internetowy www.fiveoclock.eu . W ich asortymencie znajdują się liczne, wysokogatunkowe gatunki herbat oraz kaw pochodzących z najlepszych plantacji z Indii, Chin, Japonii, Korei, Nepalu, Sri Lanki, Tajwanu, Afryki i Ameryki Południowej. Każda herbata w Five o’clock wybierana jest osobiście przez doświadczonego kipra, który testuje próbki herbat w specjalnie do tego przeznaczonym pomieszczeniu, ocenia je i opisuje na podstawie takich cech jak: aromat, smak naparu, wygląd listków oraz miejsce i czas ich zbioru. Jest także osobą, która po przetestowaniu próbki herbaty otrzymanej od plantatorów decyduje o tym, czy dana partia herbaty zostanie kupiona na aukcji i włączona do asortymentu Five o’clock. Z tego powodu herbaty Five o’clock nigdy nie są mieszankami przypadkowymi. To wyselekcjonowane, najlepsze gatunki, które mają zadowolić wymagającego klienta, ale być także na każdą kieszeń. Przekraczając próg Five o’clock, klienci spotkają z niezwykłym światem pełnym aromatów i bogatych smaków. W stylowych wnętrzach znajdują bogatą kolekcję klasycznych herbat i kaw, a także kompozycje aromatyzowane, które dostępne są sezonowo i zmieniają się wraz z porami roku, np. jesienią i zimą prym wiodą herbaty korzenne, a wiosną i latem lekkie owocowo-kwiatowe nuty.

Aplikacja mobilna to kolejny krok w rozwoju firmy. Kierowana jest do osób, które piją dużo różnych rodzajów herbat. Dzięki notatkom w aplikacji, nie będą martwić się o to, że zaraz zapomną o zdegustowanej herbacie. Ich wiedza będzie bardziej uporządkowana. Działa to również w drugą stronę: jeśli to, co zaparzyli im nie posmakuje, mogą omijać popełnione błędy.

What’s New in Five o’clock Apk

Multimedia w postach, lista sklepów, numer klienta i więcej poprawek

Download Five o’clock Apk for Android

  • Click on “DOWNLOAD APK” Button.
  • You will Redirect to the Download Page.
  • Wait a few Seconds and Download Links appears
  • Click on Any Download Link
  • Yup, Your downloading is Started
  • Enjoy

How to install Five o’clock APK?

  • Download the Five o’clock APK File.
  • After Download Open it and press Install
  • Allow Unknown Source from Settings ( If Required ) 
  • Boom! Your app is installed.

FAQ – Frequently Asked Questions!

Q – What is APK?

Ans – APK is the Android application package file format used by the Android operating system, and a number of other Android-based operating systems for the distribution and installation of mobile apps, mobile games, and middleware. The program can be written in either Java or Kotlin.

Q –  What is ZIP Apk

Ans – ZIP is an archive file format that supports lossless data compression. A ZIP file may contain one or more files or directories that may have been compressed. In the Downloaded Zip file from our website, you will find the .apk file inside the zip file to install Apk in your Android.

Q – Is Downloading Five o’clock APK is Safe From APKNuts ?

Ans –  Yes, We extract the Original apk file from Google Play Store for Our users. So you can safely download Five o’clock app from our Apk Downloader website.

Conclusion 

We also added a short guide about How to download Five o’clock mobile app on the Download page. I hope it helps you a lot to get access to Five o’clock apk. For the latest version request or any support, comments down below we love to answer your questions and queries.

What's new

Multimedia w postach, lista sklepów, numer klienta i więcej poprawek

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *